PRASA KATOLICKA W TWOIM DOMU

Zachęcamy do czytania katolickiej prasy. Do „Niedzieli” został dołączony dodatek, którym jest 24-stronnicowy tygodnik poświęcony sprawom związanym z życiem duchowym, formacją i tym, co związane jest z łaską Bożą. „Bliżej życia z wiarą” to kolorowy magazyn, w którym przedstawiani będą ludzie wiary, wartości katolickie i wiele innych ciekawych treści.

Zachęcamy do lektury tego pisma, które jest „opiniotwórczym Tygodnikiem, niosącym także w życie wiele wartości duchowych, kształtujących naszą wiarę i pobożność.”

Zadbajmy nie tylko o nasze ciało ale przede wszystkim o DUCHA, który przeznaczony jest do życia wiecznego z Bogiem. Im piękniejsi będziemy od wewnątrz tym więcej piękna i dobra będzie wokół nas.
Życie wartościami ewangelicznymi wprowadza nas na drogę wiodącą w górę, której pokonanie wymaga trudu. Jednak cel, ku któremu prowadzi jest tego WART!

Zawalcz o piękno swojego ŻYCIA!!! Uczyń Boga Panem i Mentorem Twojej drogi. Zobacz jak inni, zarówno ci, którzy byli w kolizji z Bogiem jak i pozostający z Nim w ciągłej przyjaźni, w Bogu odnaleźli szczęście i sens swojego życia.